John Legend i dedikon këngën emocionuese Chrissy-t pas humbjes së fëmijës

15:16 15/10/20202min144
chrissy-teigen-john-legend-grammys-2020-8

John Legend dhe Chrissy Teigen humbën fëmijën e tyre të tretë pak javë më parë. Çifti e ndau lajmin e trishtë me ndjekësit, duke treguar edhe dhimbjen e madhe të familjes së tyre.

 

Gjatë eventit prestigjoz “Billboard Music Awards”, John ishte një nga artistët që do të performonte në skenë.

 

Përpara se të niste këngën “Never Break”, John tha: “Chrissy, kjo është për ty”. Ky moment kaq i veçantë i ka përlotur të gjithë të pranishmit, publikun e gjerë dhe vetë John, të cilit i dridhej zëri nga emocionet gjatë performancës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto