Jim Carrey i rikthehet më në fund aktrimit!

12:43 17/09/20201min71
960x0 (2)

Pas një pauze të gjatë, Jim Carrey ka vendosur t’i rikthehet aktrimit. Ky lajm ka gëzuar jashtmase fansat e tij, por akoma më tepër lajm përbën roli që do të ketë Jim në serialin e ri.

Ai do të luajë rolin e Joe Biden, duke u fokusuar tek zgjedhjet presidenciale ku kandidojnë Biden dhe Trump. Seriali në fakt ka për “qëllim” të tallet me kandidatët dhe zgjedhjet, ndaj të gjithë mezi po presin të shikojnë Jim-in në ekran.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto