Jeta në Spanjë dhe planet për një familje, Aurela Hoxha i rikthehet ekranit shqiptar!

13:01 18/08/202013min145
280full

Aurela Hoxha është shpërngulur prej kohësh në Spanjë, ku edhe ka krijuar linjën e saj të rroba banjove. Modelja fillimisht i mëshoi faktit që vendimi për tu larguar në Spanjë, ishte krejtësishr profesional, pasi aty është tregu i përshtatshëm për të arritur qëllimet e saj.

 

View this post on Instagram

 

Using @topsevenagency’s 🚗 when in Albania

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Por, përtej punës, ka edhe një arsye më madhore që e mban Aurelën të lidhur me atë vend. Ajo tashmë nuk e fsheh më faktin që është me dikë dhe ndihet mjaft e lumtur, por gjithsesi preferon të mos e bëjë publik partnerin e saj.

 

View this post on Instagram

 

🐠

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Aurela, e cila prej thuajse 5 vitesh i ka munguar ekranit shqiptar, në intervistën e dhënë për Ori Nebiaj zbuloi gjithashtu edhe planet për të krijuar një familje. Modelja nuk preferon të bëjë plane, por gjithsesi një fëmijë është mëse i mirëpritur në çdo moment që mund të vijë, është shprehur ajo.

 

View this post on Instagram

 

Sunday morning with @aurelahoxhaswim #lingerie 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 photo by @samoalive

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Ndërkaq, përsa i përket dasmës, Aurela ka thënë: “Jam pak e çuditshme, ndonjëherë dua një dasmë private në plazh, ndërsa ndonjëhere dua një dasmë shumë të madhe tradicionale këtu në Shqipëri. Kur ta vendosim le ta zgjedhë partneri, unë jam një vajzë e bindur”.

/Descript.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto