Jehona ndjek hapat e Afërditës, nis karrierën si modele

19:34 04/12/20201min114
dreshaj-1-1473448365-7117208 (1)

Afërdita Dreshaj ka punuar për një periudhë të gjatë si modele, madje ka qenë mjaft e suksesshme në këtë fushë. Tashmë që Afërdita po krijon familjen e saj, teksa është në pritje të ëmbël për herë të parë, duket se rolin e modeles ia ka lënë motrës së saj, Jehonës.

Jehona ka pozuar për firmën e njohur “Pretty little thing” dhe shfaqet tashmë si imazh kryesor në ëebsiten e firmës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto