“Je shumë më shumë,” Majlinda Bregu uron Kejdën me një super mesazh

14:03 29/09/20201min145
1534620530_vajz-1

Ditën e sotme, Kejda, vajza e Majlina Bregut, feston datëlindjen. Me anë të një fotoje të veçantë nënë e bijë, Majlinda ka bërë urimin e saj publik në rrjete sociale.

 

“Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie. Dhe ti e di këtë. Është zemra e artë dhe vetë-ironia, ato që të bëjnë të bukur! Gëzuar ditëlindjen!” ishte urimi i Majlindës i cili përmban një mesazh shumë të bukur për të gjithë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto