Ja si ndryshojnë temperaturat për sot, e hënë 11 tetor 2021

08:50 11/10/20211min71
mot-meshi

Kushtet e paqëndrueshme atmosferike do të sjellin vranësira të shpeshta ku parashikohet që herë pas here të pësojnë zhvillim duke sjellë reshje shiu në një pjesë të mirë të territorit.

Por në orët e pasdites dhe në vijin do të ketë shtim të vranësirave duke bërë që të gjenerohen shira me intensitet mesatar kryesisht në zonat veriore dhe në qendër të vendit.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke u luhatur në vlera ditore nga 4 deri në 23 gradë celcius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *