Ja si kanë ndryshuar politikanët shqiptarë ndër vite… (FOTO)

13:24 16/09/20205min127
meta-rama-basha-berisha-696x362

Politikanët shqiptarë janë çdo ditë në ekran dhe shumë prej nesh e kanë të vështirë të kujtojnë se si dukeshin ata në fillimet e karrierës.

Zhvillimet e vazhdueshme politike bëjnë që politikanët shqiptarë të jenë vazhdimisht në ekran dhe jo në pak raste e kemi të vështirë të kujtojmë se sa kanë ndryshuar ata ndër vite.

Ilir Meta

Edi Rama

Sali Berisha

Gramoz Ruçi

Lulzim Basha

Monika Kryemadhi

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto