Ja si do të jetë moti ditën e sotme

09:18 16/08/20201min126
1545947286_motii3770x433-1-696x393-1

Ditën e sotme parashikohet mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Sipas Meteoalb do të ketë reshje shiu me intensitet të ulët të karakterit lokal në mesditë në zonën veriore dhe pjesërisht në atë qendrore.

Era do të jetë nga Veriperëndimi-Jugperëndimi me shpejtësi 1-10m/s e shoqëruar me një valëzim të forcës 1-2 ballë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto