I’u premtua rol lideri tek Barcelona nëse Mesi do largohej, tre gjigantët e Premier Ligës interesohen për sulmuesin

16:49 06/09/20201min64
griezman

Qëndrimi i Leo Mesit tek Barcelona mund të ndryshojë të ardhmen e Antuan Grizman. Francezit i ishte premtuar një rol lideri tek katalanasit, menjëherë pas largimit të Mesit.

grizman

Kështu qëndrimi i Grizmanit tek Barcelona nuk duket edhe shumë i sigurtë. Sipas “Daily Mail”, për sulmuesin francez interesohen Liverpul, Mançester Junajtid dhe Arsenal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto