Iu bë atentat/ Rëndohet gjendja e shefit të Policisë Bashkiake, sillet ne spitalin e Traumës

14:27 11/10/20201min141
thumbnail_lajmi fundit PUSULLA

Dalin detaje të reja nga plagosja e dyfishtë e ndodhur në fshatin Dobrac të Shkodrës paraditen e sotme.

Mësohet se i plagosuri Mentor Hasanaj po transportohet urgjent në spitalin e Traumës në Tiranë pasi gjendja e tij paraqitet shumë e rëndë.

Mentor Hasanaj po udhëtonte së bashku me babain e tij dhe bashkëshorten kur është hapur zjarr ndaj makinës nga persona të paidentifikuar.

Sipas informacioneve Mentor Hasanaj ishte edhe shefi I Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto