Ish konkurrenti i “Për’puthen” dhe e dashura nxjerrin në ankand pamjet +18: Do zgjedhim ofertën më të lartë për publikimin e videos porno

11:26 10/06/20212min105
arjon-luli-ana-lleshi-3

Ish konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli u bë i njohur nga pjesëmarrja e tij pikërisht në këtë spektakël televiziv e tanimë numëron mijëra persona që e ndjekin në rrjete sociale dhe konsiderohet një personazh publik. Fama e ka ndihmuar atë të zhvillojë ‘Givewaway’ dhe të fitojë para por as nuk e ka penguar që të degradojë me fotografitë apo videot që ndan në llogarinë e tij personale.

Ai është në një lidhje me Serena Sulën dhe çifti janë mjaft aktivë në rrjete sociale, ku kanë ndarë edhe pamje tejet intime dhe degjeneruese. Ata u njohën pas daljes së Arjonit nga Përputhen, ndërsa lidhja e tyre po vijon.

Pas deklaratës së fundit nga ana e çiftit se do realizojnë shumë shpejt një video p*rno, çifti thonë se oferta të shumta kanë mbërritur nga individë të ndryshëm për të zotëruar këtë video.  Në një prononcim për meganews.al Arjoni shprehet se po presin ende oferta, ndërsa do zgjedhin atë me çmim më të lartë.

Megjithatë mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë në vijim.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto