Ish-Drejtoresha e Tatimeve nxjerr foto nga Jala me Monika Kryemadhin, kjo e fundit me tepsi në dorë

11:19 26/08/20202min271
brisidamonika-780x405-1-696x361

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi i është futur punës për të përgatitur ushqim për të rinjtë e partisë.

Këtë e ka bërë publike ish Drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj, e cila thotë se meqë nuk kishin kafe turke, Kryemadhi po përgatit hasude.

“Për sonte po bëjnë hasude, meqenëse na mungonte kafja turke“, shkruan Shehaj në selfie-n ku kryetarja e LSI-së shfaqet me përparëse dhe me tepsinë para.

Kjo nuk është hera e parë që Kryemadhi tregon pasionin e saj për kuzhinën pasi në periudhën e karantinës, kujdesej që të përgatiste ushqim për Ilir Metën dhe fëmijët.

Në një intervistë para disa kohësh, tregoi si e kalonte pasditen gjatë izolimit me Presidentin:

“Pimë nga një teke raki me hudhra të njoma dhe pak ullinj pasdite, përdorim pak djathë kaçkavall. Para se ta përdorim djathin e fus në ujë të nxehtë. Deri tani kam kuptuar që jeta jonë në shtëpi ka qenë hotel.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *