Irina Shayk ndez rrjetin, pozon n*do për revistën e njohur

16:30 20/10/20201min105
auto_gettyimages-688354358-15601937581603201697

Modelja e njohur, Irina Shayk ka marrë vëmendjen e botës me daljen e saj të fundit për “Vogue Czechoslovakia”.

Në një postim në Instagram, Irina ka treguar se ka pozuar topless për kopertinën e revistës.

Modelja pozoi në kopshtin e gjelbërt të Donatella Versace-s, ku ka shkëlqyer me hiret dhe format e saj.

34 vjeçarja u kujdes t’i mbulonte pjesët intime, për të mbajtur gjallë kuriozitetin e lexuesëve të revistës.

Modelja ka qenë qendra e vëmendjes së mediave, pasi i dha fund marrëdhënies së saj 4-vjeçare me Bradley Cooper.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto