‘Ik or lango, or pis, hajde këtu po ta mbajti b**tha’/Mihal Kokëdhima kërcënon dhe terrorizon sërish pushuesit-VIDEO

21:14 17/08/20202min126
mihali2222

Biznesmeni Milhal Kokëdhima i cili u bë personazh shumë i njohur në Shqipëri por edhe jashtë pasi terrorizoi turistët spanjollë dhe u var në makinën e tyre, është bërë sërish protagonist.

Megjithëse Kokëdhimës iu prish restoranti dhe u dënua për terrorin që ushtroi mbi pushuesit spanjollë, nuk e ka harruar zakonin e vjetër.

Kokëdhima i është vërsulur një çifti duke mos i lënë ata të vendosin çadrën për të pushuar në një nga plazhet e jugut.

Biznesmeni Kokëdhima i cili tashmë shet peshk në një benz të ndryshkur i është hakërryer çiftit duke i kërkuar të largohet nga bregdeti duke i kërcënuar hapur ata siç duket edhe në videon e JOQ./Descript.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *