Ibrahimovic ‘konfirmon’ rinovimin e kontratës me Milanin me një postim në rrjetet sociale

11:43 28/08/20201min128
Ibrahimovic-Milan-Genoa-640x381

Zlatan Ibrahimovic thuhet se më në fund ka arritur marrëveshje me Milanin për rinovimin e kontratës së tij.

Rossonerët dhe sulmuesi suedez ishin tash e disa mMegjithatë, tanimë duket se pritjes i ka ardhur fundit dhe palët kanë arritur marrëveshje rinovimi.uaj në bisedime për rinovimin e kontratës, por një marrëveshje mungonte.

Është vet sulmuesi suedez, Ibrahimovic, i cili ka lënë të kuptohet se do të vazhdojë me Milanin edhe për këtë sezon.

 

“Siç thashë jam thjesht duke u ngrohur”, është postimi i fundit i Ibrahimovicit në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto