I shtruar 2 javë në spital, humb jetën nga koronavirusi mësuesi 44-vjeçar

14:42 12/09/20204min137

Humb betejen me koronavirusin mesuesi 44-vjecar nga Pogradeci.

Mesohet se Leonard Xhemollari, 44-vjeçari kishte rezultuar pozitiv dy javë më parë dhe ishte shtruar në Spitalin Infektiv, ndonëse nuk kishte sëmundje të tjera.
Per fat te keq sot mësohet se e ka humbur betejën me Covid-19.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Te lidhura

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto