I mbyturi të mbyt

12:16 25/08/20201min92
1597483479_EdiRama

I mbyturi te mbyt.

Ramziu mire vet eshte mbytur me zullume,krim,droge,korrupsion por po mbyt popullin ne borxhe.

Mire qe e varferoj dhe cpopulloj popullin por rriti taksat dhe borxhin publik 2 fish.

Borxh tek BE,borxh tek Banka Boterore,borxh miliona euro tek Agon Channel.

Ky faqezi pasi shkaterroj demokracine duke zaptuar institucionet,po shkaterron dhe ekonomin dhe te ardhmen e vendit ne BE.

Emergjente Rrezimi i tij,krijimi i nje Qeverie tranzitore sa me shpejt per te organizuar zgjedhjet te lira.Vendi ne rrezik.Revolucioni demokratik dhe Rotacioni politik i pashmangshem.

Nga Lefter Maliqi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto