I kërkuan të vendoste maskën, klienti shkatërron supermarketin (VIDEO)

21:37 17/10/20201min159
Screenshot_1-9

Për të parandaluar përhapjen e koronavirusit tashmë shumë shtete e kanë bërë të detyrueshme vendosjen e maskës në ambientet e brendshme e të jashtme. Së fundmi një konsumator në një supermarket në Londër ka refuzuar ta vendosë maskën duke u përballur me punonjësit, të cilët i kërkuan të zbatonte rregullin.

Pas kësaj kërkese të punonjësve, klienti filloi të hidhte çdo produkt nga raftet në tokë duke krijuar një lëmsh të vërtetë. Klienti u arrestua për akuzat e dëmtimit dhe lëndimit të personave pasi dyshohet të ketë su lmuar edhe një anëtar të stafit.

Video:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto