Horror në Vlorë/ Gruaja hidhet nga kati i 5 i pallatit, humb jetën

11:07 26/09/20201min136
thumbnail_lajmi fundit PUSULLA

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Vlorë.

Policia bën me dije se në lagjen “Pavarësia 2”, është konstatuar pa shenja jete shtetasja P.B., 54 vjeç, banuese në Vlorë.

54-vjeçarja dyshohet se vuante nga depresioni dhe dyshohet se është hedhur nga banesa e saj nga kati i pestë i pallatit ku banonte e vetme ku si pasojë ka ndërruar jetë.

“Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.”-njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto