Horoskopi i të shtunës 24 tetor 2020

23:13 23/10/20207min100
1585979394_horoskopi-1-696x393-1

Dashi

Ndjenjat për partnerin do jenë edhe më të thella gjatë kësaj dite. Nga ana tjetër do gjeni edhe mënyrën e duhur për t’i shprehur ato dhe do e bëni partnerin të lumtur. Beqarët do fillojnë histori dashurie afatgjata dhe mjaft të këndshme. Financat nuk do jenë të këqija, megjithatë nuk duhet të hidheni me sy mbyllur në detin e shpenzimeve.

Demi

Ditë e shkëlqyer për të marrë vendime të rëndësishme mbi jetën tuaj në çift kjo e sotmja. Gjithsesi mendohuni disa herë para se të veproni. Beqarët duhet ta harrojnë të shkuarën dhe të mendojnë vetëm për ato që do vijnë në të ardhmen. Në planin financiar tregohuni të arsyeshëm dhe mos kryeni investime të pamenduara sepse do i vuani më vonë pasojat.

Binjakët

Priten ndryshime shumë të mëdha gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift. Gjithçka do varet nga sjellja e kohëve të fundit kështu që ju e dini mirë nëse ndryshimet do jenë pozitive apo negative. Beqarët do vazhdojnë të mbeten vetëm edhe pse nuk do rreshtin së kërkuari dashurinë. Financat do i keni më në vëmendje dhe gjendja do mbetet e qëndrueshme.

Gaforrja

Do ketë shumë përballje dhe zënka të forta sot në jetën tuaj në çift. Shpeshherë do ndiheni keq dhe nuk do dini nga t’ia mbani. Beqarët do kenë një ditë të animuar dhe plot me njohje të reja. Shumë shpejt gjërat do ndryshojnë për ta. Financat fatmirësisht do mbeten të mirë duke qenë se të afërmit do iu japin një ndihmë të vogël. Do tregoheni të kujdesshëm edhe me shpenzimet.

Luani

Do bëni çfarë të jetë e mundur gjatë kësaj dite që të mbani zgjuar zjarrin e pasionit. Si ju ashtu edhe partneri do jeni shumë të dhënë pas njëri-tjetrit. Beqarët do ndihen gati ta fillojnë një histori dashurie me cilindo që do ju dalë para pa menduar për pasojat në të ardhmen. Gjendja e financave do jetë e mirë, por nëse shpenzoni kuturu do pendoheni.

Virgjëresha

Do afroheni edhe më shumë gjatë kësaj dite me atë që keni në krah dhe do diskutoni gjerë e gjatë për çdo lloj teme qe do iu vijë në mendje. Beqarët do e takojnë më në fund princin e tyre të kaltër dhe do fillojnë një etapë të re shumë më të bukur se më parë. Buxheti do jetë i mirë për pjesën më të madhe. Nuk do keni për çfarë të qaheni.

Peshorja

Plutoni do ju mbështesë gjatë gjithë kohës sot dhe do iu tregojë rrugën e duhur që duhet të ndiqni në mënyrë që gjërat të ecin mirë në çift. Beqarët do emocionohen pa masë falë disa propozimeve që do iu bëhen. Mos i humbni ato në asnjë mënyrë. Në planin financiar do ju duhet të merrni masa drakonike në mënyrë që gjendja të mos destabilizohet.

Akrepi

Do ndiheni shumë të lumtur gjatë kësaj ditë në krahët e atij që dashuroni dhe shpesh do ju duket sikur në të vërtetë jeni në një ëndërr. Beqarët do ja dalin të krijojnë një lidhje të qëndrueshme dhe afatgjatë. Çdo gjë do jetë me e bukur sot. Marrëdhënia juaj me paratë nuk do jetë shumë e mirë. Do shpenzoni pa u menduar aspak dhe kjo mund të sjellë probleme serioze.

Shigjetari

Do jeni me humor shumë të mirë gjatë kësaj dite dhe do i zgjidhni me mirëkuptim edhe mosmarrëveshjet e vogla që keni pasur. Beqarët do takojnë persona interesante të cilët do ua shtojnë edhe më shumë dëshirën për të filluar një lidhje. Shumë shpejt do ndryshoni edhe status. Financat do jenë të privilegjuara gjithë kohës. Mos u shqetësoni për këtë sektor.

Bricjapi

Nëse keni nevojë për më shumë liri në jetën tuaj në çift, mjafton t’ia thoni partnerit tuaj dhe jo të veproni sipas mendjes suaj. Beqarët do kenë takime pa fund dhe do arrijnë të hedhin hapat e para drejt krijimit të një lidhjeje. Çdo gjë do jetë shumë më ndryshe për ta. Buxhetin do e menaxhoni më shumë kujdes dhe maturi. Gjendja do jetë edhe më e mirë sesa ju mendonit.

Ujori

Do keni konflikte të njëpasnjëshme me partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe gjithë kohës do jeni të brengosur e të mërzitur. Beqarët do jenë në pritje të princit të kaltër, por në fakt qielli i dashurisë nuk premton shumë. Financat fatmirësisht nuk do jenë delikate. Nga ana tjetër mund të keni edhe fat në ndodhë lotari, çka do e përmirësojë edhe më tepër situatën.

Peshqit

Ditë e mbushur me pasion dhe emocione të forta kjo e sotmja për të dashuruarit. Çdo gjë do shkojë për mrekulli ndërmjet jush dhe atij që keni në krah. Nuk do keni më çfarë të kërkoni tjetër. Beqarët do vazhdojnë të kenë një ditë të zakonshme dhe pa ndonjë takim impresionues. Të ardhurat do vijnë duke u përmirësuar. Do ndiqni një strategji strikte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto