Horoskopi i të shtunës 10 tetor 2020

23:20 09/10/20207min202
1585979394_horoskopi-1-696x393-1

Dashi

Për te qene te lumtur me partnerin duhet te bëni disa lëshime te vogla. Mos kërkoni gjithmonë qe te dale e juaja sepse do keni mosmarrëveshje. Beqaret do jene gjate gjithë kohës ne kërkim por as sot nuk do e gjejnë personin e duhur. Mos e humbisni besimin. Financat nga ana tjetër do jene te stabilizuara. Mund te bëni pa problem edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Demi

Ambienti ne çift do jete shume i ngrohte gjate kësaj dite. Do kaloni me shume kohe pranë atij qe dashuroni dhe do i shprehni me tepër ndjenjat. Edhe beqaret do ndihen me mire duke qene se do hedhin hapat e para drejt një lidhjeje te këndshme dhe emocionuese. Financat do kenë përmirësime te ndjeshme. Me ne fund nuk do kurseheni për disa shpenzime qe iu duhen.

Binjaket

Do jeni me tepër xheloze sesa duhet sot dhe kjo mund te sjelle mosmarrëveshje me partnerin. Mos e teproni sepse çdo gjë e ka një kufi. Lëreni partnerin te shpjegohet. Beqaret do tërhiqen shume fizikisht nga dikush qe ne fakt nuk ia vlen. Mos u nxitoni te krijoni një lidhje sepse do zhgënjeheni shpejt. Financat do jene te qëndrueshme dhe nuk do keni as problemin me te vogël.

Gaforrja

Do e keni paksa te vështirë sot t’i qëndroni besnik personit qe keni ne krah. Do kërkoni me tepër liri, por kur ta humbi partnerin do ndiheni bosh. Mos u nxitoni! Beqaret do kërkojnë një lidhje cilësore dhe afatgjate, çka sot nuk do iu ofrohet. Prisni edhe pak. Ne planin financiar do tregoheni shume te kujdesshëm dhe nuk do nxitoheni te bëni shpenzime. Do ketë përmirësime.

Luani

Çiftet me ne fund do mundin te jene te lumtur. Bashkëpunimi dhe komunikimi do mbizotërojë gjate gjithë kohës. Ne mbrëmje priten disa momente te zjarrta. Nëse jeni ende vete, nuk do jeni edhe për shume kohe. Një person interesant do shfaqet ne jetën tuaj. Financat do jene ne përgjithësi te mbrojtura. Mund te kryeni edhe disa transaksione te rëndësishme.

Virgjeresha

Pritet qe dita e sotme te jete shume e qete për te dashuruarit. Bashkëpunimi dhe komunikimi do jete i mire e nuk do përbëjë asnjë problem. Beqaret nuk duhet te bëjnë sakrifica te tejskajshme vetme për te gjetur dashurinë. Ka kohe për gjithçka. Ne planin financiar nuk duhet te luani shume me zjarrin sepse do digjeni keq. Shpenzoni aq sa ua mban xhepi.

Peshorja

Jeta sentimentale e çifteve do jete e mbrojtur gjate kësaj dite. Do keni me shume besim tek tjetri dhe gjithashtu do respektoni mendimet e tij. Beqaret do ia kalojnë mire nen praninë e miqve dhe nuk do kenë absolutisht asnjë nevoje për dike tjetër pranë. Ne planin financiar nuk ka ardhur ende momenti për te filluar operacione te mëdha financiare. Prisni edhe pak.

Akrepi

Nuk do kërkoni asgjë tjetër sot përveç qëndrueshmërisë ne jetën tuaj ne çift. Nëse flisni qetësisht me partnerin do i sqaroni mosmarrëveshjet dhe do jeni me te qete. Beqaret nuk do kërkojnë thjesht një aventure kalimtare, por një dashuri serioze dhe afatgjate. Mundësitë për këtë do jene te paketa. Tregohuni vigjilente ne planin financiar dhe pranojini këshillat e te tjerëve.

Shigjetari

Ata qe janë ne një lidhje do kenë surpriza te këndshme gjate gjithë ditës. Partneri do ua beje qejfin për gjithçka, prandaj shfrytëzoni çdo moment. Nëse ju beqare keni takuar para disa ditësh një person interesant sot do merrni deklarata dashurie. Mos thoni jo sepse mundësia është e shkëlqyer. Financat duan me shume kujdes dhe maturi. Mos shpenzoni pa menduar sa e keni buxhetin.

Bricjapi

Jeta ne çift nuk do jete aspak e mire gjate kësaj dite. Do keni debate te shumta me partnerin dhe nuk do ndiheni rehat pranë tij. Flisni dhe shprehini gjithçka. Nuk ia vlen te kesh një lidhje kur nuk ndiheni mire. Beqaret nga ana tjetër do kenë mundësi te mira për takime, por nuk do përfitojnë. Financat do jene te qëndrueshme, por për te bere me tepër shpenzime duhet te prisni.

Ujori

Merkuri do ua beje edhe me te bukur ditën sot. Do kaloni momente mjaft emocionuese pranë atij qe dashuroni dhe nuk do doni te ndaheni për asnjë moment nga ai. Beqaret nuk do duhet te ëndërrojnë ende për një princ te kaltër sepse një person mjaft interesant do behet pjese e jetës se tyre. Financat do jene te paqëndrueshme, prandaj kujdes me shpenzimet.

Peshqit

Shume te zënë me zgjidhjen e një problemi familjar, nuk do i kushtoni rëndësinë e duhur atij qe keni ne krah. Shpjegojani si është situata nëse nuk doni qe ai te mërzitet. Beqaret do kenë një dite emocionuese dhe te këndshme. Gjerat do shkojnë ashtu si ju i keni dëshiruar gjithmonë. Nëse nuk nxitoheni kur te bëni shpenzime financat do jene te qëndrueshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto