Horoskopi i të dielës 27 shtator 2020

23:15 26/09/20204min177
1585979394_horoskopi-1-696x393-1

Dashi

Hëna dhe Venusi do të kalojnë tranzit në shenjën tuaj, duke favorizuar momentet e pasionit. Në punë vlera juaj nuk do të vihet në diskutim, ndërsa nga pikëpamja ekonomike, situata nuk paraqitet shumë e favorshme.

Demi
Gjatë së dielës lodhja do të jetë e pranishme. Ndërsa në punë bëni kërkesat tuaja, në mënyrë që të reagoni vrullshëm. Me afrimin e tetorit do të merrni përgjigje të rëndësishme, sidomos ata që ushtrojnë profesione të lira.

Binjakët

Lidhjet e rëndësishme, do të forcohen më shumë gjatë kësaj dite. Në punë, Saturni do të ketë ndikim të favorshëm deri në fund të vitit. Do të keni mundësi që të rikuperoni një projekt të braktisur si dhe do të ketë zhvillime të reja.

Gaforrja

Në dashuri mund të ketë ndonjë problem të vogël apo largësi, të cilat mund t’iu krijojnë shqetësime. Bëni durim! Ndërsa në punë do të ndiheni konfuz, për shkak se ka shumë gjëra me të cilat duhet të merreni.

Luani

Ndikimi i kundërt i Hënës do ju përhumbë në mendime dhe vështirë se do jeni të qetë. Në punë, nuk duhet të përhumbeni në detaje, por rifitoni dëshirën për të vepruar si dhe projektoni një event të rëndësishëm.

Virgjëresha

Mund të tërhiqeni nga një person shumë ndryshe nga ju, një ujor ose dash. Në punë, ky është moment mjaft i favorshëm për të bërë zgjedhje me rëndësi për të ardhmen.

Peshorja

E diela do të jetë mjaft pozitive, por historitë që janë në krizë do të kërkojnë vëmendje për tu menaxhuar. Në punë, nëse jeni të përfshirë në një çështje ligjore, do të dilni fitimtarë.

Akrepi

Situata astrologjike paraqitet mjaft e veçantë, ndaj bëni kujdes me partnerin/en dhe mundohuni që t’iu shmangeni polemikave. Në punë do të përballeni me momente nervozizmi, ndaj duhet të tregoheni të duruar.

Shigjetari

Me ndikimin e favorshëm të Hënës do të keni mundësi që të bëni një takim special. Në punë kjo është një periudhë premtuese, ku do të keni mundësi që të përfundoni të gjitha çështjet e mbetura pezull.

Bricjapi

Në dashuri mundohuni që të jeni të sinqertë me njerëzit që iu duan, pasi afrimi i muajit tetor do ju dhurojë emocione të bukura. Ndërsa në punë do e keni Mërkurin kundër, duke bërë që të jeni të acaruar dhe të papërqendruar.

Ujori

Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do të sjellë dyshime dhe për rrjedhojë do e keni të vështirë që të ruani qetësinë, shkruan noa.al. Në punë, nëse keni mundësi që të ndryshoni rol, mundohuni që të përfitoni.

Peshqit

Ditët e fundit të muajit, mund të kenë zhvillime pozitive për ndjenjat. Kush është i pavendosur do të qartësohet dhe shumë shpejt do të marrë një vendim. Në punë, situata paraqitet e gjallë dhe mjaft e favorshme sa i takon financave. Mërkuri do të ketë ndikim pozitiv, por gjithsesi problemet që keni nuk do të zgjidhen si me magji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto