Horoskopi i datës 9 shtator 2020

01:20 09/09/20204min906
1585979394_horoskopi-1-696x393-1

Dashi

Disa shqetësime të rëndësishme, mund t’iu kenë acaruar kohëve të fundit. Kjo e mërkurë do të jetë një ditë e mbushur me shumë zhvillime, pas provave të shumta.

Demi

Kjo periudhë do të jetë shumë e lodhshme, ku do rrezikoni që të ndjeni një debulesë të përgjithshme. Kur jeni me humor të keq, gjithçka ju duket e vështirë për t’u menaxhuar.

Binjakët

Në dashuri do të përballeni me debate, ku me gjasë diçka do të prishë qetësinë tuaj. Edhe pse disa situata ju duken të vështira për tu kaluar, mos e çoni dëm çdo gjë, sidomos në dashuri.

Gaforrja

Ka ardhur momenti që të lini pas shpine vështirësitë dhe shqetësimet që kanë të bëjnë me të kaluarën. Ka ardhur koha që të kapërceni vështirësitë me të cilat jeni përballur.

Luani

Në punë do të shfaqet një shkak për acarim. Ditët në vijim do të jenë mjaft problematike, për shkak se do të ketë zhvillime të pritshme, por të shoqëruara me vështirësi.

Virgjëresha

Mund të mbështeteni në një situatë astrologjike mjaft pozitive. Dallimi mes një suksesi dhe një mundësie të humbur, do të jetë kryesisht aftësia për të reaguar.

Peshorja

Duhet të riktheheni në lojë dhe të jeni të kujdesshëm, lidhur me zhvillimet e reja që kanë të bëjnë me të ardhmen, në mënyrë që të përfitoni më shumë.

Akrepi

Nëse nuk jeni në humorin e duhur, kjo mund të ndodhë pasi mund të keni hasur vështirësi në punë, të cilat ju demotivojnë.

Shigjetari

Ju pret një ditë interesante, ku dashuria paraqitet mjaft pozitive, po ashtu edhe raporti në familje.

Bricjapi

Më në fund do të ketë përmirësim, sidomos në sferën sentimentale, ku do të keni mundësi që të jetoni në mënyrë më aktive, raportin tuaj.

Ujori

Jeni duke përjetuar një periudhë jo shumë të qetë. Megjithatë nuk ka asgjë të re, krahasuar me problemet që keni pasur.

Peshqit

Merrni pak më shumë kohë për vete pasi jeni të stresuar dhe lodhur, nga ngarkesa e madhe. E keni të kotë të këmbëngulni, kur përballeni me një situatë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto