Horoskopi i datës 10 shtator 2020

00:35 10/09/20204min132
1585979394_horoskopi-1-696x393-1

Dashi

Ju pret një ditë mjaft pozitive për dashurinë, por bëni kujdes që të mos kushtëzoheni nga probleme sipërfaqësore.

Demi

Yjet ju ftojnë që të bëni kujdes ndaj debateve ku do të përfshiheni, sidomos në dashuri. Në punë, do të lindë nevoja për të bërë zgjedhje të rëndësishme, ndaj duhet vepruar sa më parë.

Binjakët

Dita do të nisë me ndikimin e favorshëm të Hënës në shenjën tuaj, e cila do të dhurojë emocione pozitive. Nëse jeni vetëm, mos i humbni mundësitë që do të shfaqen para jush.

Gaforrja

Në lidhjet e lindura prej pak kohësh, do të ketë një përmirësim të ndjeshëm, në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës. Në punë, përfitoni nëse dikush ju vjen në ndihmë.

Luani

Në dashuri do të jeni të gatshëm për të ndërvepruar, në sajë të ndikimit të Venusit. Krahasuar me ditët e kaluara, ndiheni më mirë si me shëndet, edhe emocionalisht.

Virgjëresha

Parashikohet një e enjte e mbushur me nervozizëm. Kujdes duhet treguar me sferën ekonomike, por edhe me regjimin ushqimor, pasi mund të keni shqetësime.

Peshorja

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe situata në dashuri do të vijë duke u përmirësuar. Takimet e kësaj dite do të jenë mjaft të favorshme.

Akrepi

Ju pret një ditë interesante, por kujdes duhet treguar me fjalët që do të thoni. Do të ketë tensione me të cilat do të përballeni, por rimëkëmbja nuk do të vonojë.

Shigjetari

Ndikimi i kundërt i Hënës do të sjellë disa debate më shumë. Kjo është një periudhë e rëndësishme, për gjithë ata që kanë një aktivitet të tyre.

Bricjapi

Do të ketë dyshime në dashuri gjatë kësaj periudhe. Lodhja do të ndihet dhe do të ndjeni nevojën për tu sqaruar me një person.

Ujori

Për të lindurit e kësaj shenje, kjo ditë kërkon reflektim. Të treguarit shumë të mirë, po krijon disa vështirësi në dashuri. Jeni të tensionuar dhe nervoz, ndaj bëni kujdes.

Peshqit

Në dashuri do të përballeni me momente nervozizmi. Eksperiencat e së kaluarës do të ndikojnë në lidhjet e reja. Nga ana tjetër do të keni më shumë energji dhe nuk do të ndiheni shumë të lodhur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto