Latest news

Fresh from the oven, read them now.

Technology

From Android and iOS to Desktop and mobile phones.

Business

US, Europe & Asia markets and how it all unfolds.

Newsletter

Sign up for Bold News newsletter to get your weekly updates and news directly on your email.

[contact-form-7 id=”3845″ title=”Newsletter form single row”]

Video and photo galleries

Feast your eyes on the latest video & gallery posts

Travel

Plan your next vacation by following our travel tips & tricks

Michelle Oliver

Trip lover and our post author.

Lifestyle

Tips & tricks from our lifestyle and styling advisors.

John Laughlan

Stylist and fashion blogger.

Sport

From Soccer and Basketball to Golf or Motorsports, you’ve got it all here.

Interi mposht Sampdorian në San Siro dhe feston titullin

Ishte ndeshja ku Interi zbriti në fushë si kampion i Italisë. Zikaltërit që u zyrtarizuan javën e kaluar, luajtën në “San Siro” përballë Sampdorias ku edhe pse me ndryshime në formacion, fituan me rezultatin e thellë 5-1. Gagliardini hapi llogaritë që pasi filloi ndeshja në minutën e 4’ dhe më pas Alexis Sanchez dha spektakël […]

Bëhet zyrtare, Neymar deri në 2025 në Paris, nënshkruhet kontrata ‘faraonike’

Neymar nënshkruan një kontratë të re me shifra faraonike me Paris Saint Germain. Sulmuesi brazilian, do të qëndrojë në “Par de Prince” deri në qershor të 2025-ës. Kontrata aktuale e Neymar skanonte në 2022, por tanimë është zgjatur me tre vite. Sipas “L’Equipe” Neymar në vitet e ardhshme do të paguhet 30 milionë euro në […]


Kenny Hodgins

Basketball player and our blogger.


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto