BREAKING NEWS

Top Stories

Roja e sigurisë goditet me top në kokë nga futbollisti i famshëm, në fund e ai e surprizon me një dhuratë (FOTO)

Cristiano Ronaldo bëri dje rikthimin e shumëpritur në Champions League me fanellën e Manchester United. Dhe iu deshën vetëm pak minuta yllit portugez që ta inauguronte debutimin e tij në Ligën e Kampioneve me një tjetër gol. Por atij i ndodhi një incident pak përpara fillimit të ndeshjes. Teksa stërvitej ai i ra aksidentalisht me […]

Tech & GadgetsFeatured News


United Kingdom


John Barton’s Column

2017’s OPPORTUNITIES

What’s the best time to start your business

2017’s OPPORTUNITIES

What’s the best time to start your business


Watch it againPhoto Galleries


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto