Haxhi Krasniqi dhe Gold AG fotografohen me flamurin shqiptar gjatë vizitës në Koshare

18:21 18/10/20202min117
Screenshot_1-104-780x439

Boksieri Robin Haxhi Krasniqi gjatë këtyre ditëve ka qenë një nga emrat më të komentuar në media e gjithandej pas shpalljes kampion bote.

Ai po qëndron këto ditë në Kosovë, ndërsa pas takimeve me liderët politikë ka nisur vizitat e tij nëpër vende të ndryshme.

Pas Prekazit, i njëjti gjatë ditës së sotme (e diel) duket se ka vizituar Kosharen, varrin e luftëtarit Agim Ramadani së bashku me reperin Gold AG.

Pas Prekazit, i njëjti gjatë ditës së sotme (e diel) duket se ka vizituar Kosharen, varrin e luftëtarit Agim Ramadani së bashku me reperin Gold AG.

Ky i fundit ka ndarë një fotografi në rrjetin social, Instagram, ku shfaqet krenar përkrah boksierit nga Juniku.

“Zemër luani se lun qerpikun, o Haxhi Krasniqi bre se korit Junikun”, ka shkruar Arian Agushi (emri i vërtetë).

 

Gjatë të enjtes, Haxhiu ka mbajtur një konferencë për shtyp në Prishtinë, ku ka thënë se ëndërron të boksojë në stadiumin “Fadil Vokrri” para tifozëve shqiptarë.

Ai njëherësh u nderua me Medaljen Presidenciale të Meritave nga presidenti Thaçi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *