Gjithmonë e kuruar dhe me një stil klasik, Alketa Vejsiu pozon e zhveshur nga plazhi dhe i habit të gjithë!

20:03 15/08/20205min188
640-0-5dfbf3f1d3f47

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve shqiptare të cilën jemi mësuar ta shohim mjaft të kuruar dhe me një stil klasik thuajse gjithë kohës. Ajo pozoi me bikini nga plazhi dhe për herë të parë vendosi të bëjë publike fotografinë në rrjete sociale.

Së fundmi teksa ndodhet me pushime, Alketa ka vendosur të tregojë edhe njëherë format perfekte trupore. Ajo ndodhet në jug të Shqipërisë ku ka eksploruar shumë bukuri të rivierës shqiptare dhe i ka ndarë me fansat në ‘Instagram’.

 

View this post on Instagram

 

Ah ky Deti Jon! A’ Mar

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

“Ah ky Deti Jon! A’ Mar”, ka shkruar mideratorja e njohur krahas postimit, ku pas saj shihet pamja e mrekullueshme dhe uji i kristaltë i detit Jon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto