Gjirokastër/ Automjeti përplas kalimtaren, dërgohet menjëherë në spital

15:17 08/11/20201min72
aksident-590x354-1

Një aksident automobilistik është shënuar këtë mesditë në lagjen “18 shtatori” në Gjirokastër.

Mësohet se një automjet ka përplasur një kalimatare në rrugë, një grua me inicialet R.K. Ajo është dërguar menjëherë në spitalin rajonal “Omer Nishani” në qytetin e Gjirokastrës dhe ende nuk dihet gjendja e saj shëndetësore.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbuluar rrethanat e aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto