Gjendet i pajetë një 22 vjeçar në banesën e ti në Kavajë, ja dyshimet e para të policisë

16:55 04/12/20201min105
ambulance

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Kavajë.

Një 22- vjeçar me inicialet M.F ka ndërruar jetë brenda banesës së tij në Kavajë.

Burime për News 24 dhe Balkanweb raportojnë se 22 vjeçari është gjetur i pajetë në tualetin e banesës së tij.

Trupi i pajetë është gjetur nga familjarët të cilët janë tronditur dhe kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Dyshimet e para lidhen me një atak në zemër teksa ishte duke bërë dush.

Trupi i pajetë i tij është dërguar në morgun e Durrësit për të mësuar shkaqet e vdekjes së 22- vjeçarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto