Gjenden trupat e pajetë të 5 fëmijëve në një shtëpi në Gjermani

18:15 03/09/20201min105
solingen

Media gjermane njoftoi se trupat e pajetë të pesë fëmijëve u gjetën në një shtëpi në qytetin e Solingen. Po hetohet mbi identitetin e fëmijëve dhe shkaqet e vdekjes së tyre.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto