Getinjo i nënshtrohet testit të Covid-19

12:00 05/12/20201min121
1-463-1024x704-1024x704 (1)

Getinjo ka treguar se ka bërë tamponin për të parë nëse është infektuar nga Covid-19. Këngëtari nuk ka treguar nëse ka patur ndonjë shqetësim shëndetësor, por ka treguar vetëm rezultatin e testit.

Siç duket qartë në foto, rezultati është negativ, ndaj fansat e tij mund të rrijnë të qetë tashmë. Ndërkaq kujtojme se Getinjo dhe Mozzik do të publikojnë së shpejti një bashkëpunim që pritet të kthehet në hit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto