Georgina flet për komplekset e dikurshme-”Isha e shëmtuar”

13:37 26/10/20201min83
Georgina-Rodríguez-2

Georgina, partnerja e Cristiano Ronaldos, ka dhënë së fundmi një intervistë ku nuk i ka kursyer detajet e jetës së saj. Duke nisur nga fëmijëria e deri sot, Georgina ka treguar problemet që ka patur dikur me vetëbesimin dhe komplekset e shumta.

 

“Kur isha e vogël isha një rosë e shëmtuar dhe  u ktheva në një mjellmë. Kur kam lindur, askush nuk mendonte që më vonë do isha e bukur. Komplekset janë të padobishme. Off me komplekset. Unë e dua veten ashtu siç jam, me papërsosmëritë. Askush nuk është perfekt. Ne jemi unik. Kjo tashmë është një gjë e veçantë në vetvete,” është shprehur ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto