Georgina e papërmbajtshme!! Ekspozon format e saj por nuk harron të mbajë distancën

18:32 15/09/20202min118

Georgina Rodriguez, e fejuara modele e Cristiano Ronaldo, ka ndarë me ndjekësit disa foto në instagram ku shihet tek bëhet gati për një set fotografish.
Në formë dhe shumë tërheqëse, duket se modelja i është rikthyer jetës normale.

Georgina Rodriguez u mbyll në shtëpinë e saj për një kohë të gjatë, për shkak të pandemisë dhe më pas kaloi disa pushime me familjen.

Nga ana tjetër, Cristiano Ronaldo, i cili është në një lidhje me modelen që nga viti 2016, dyshohet se po mendon ti propozojë për martesë asaj.

U tha, që futbollisti portugez i Juventusit, Rodriguez, bleu një gur të vetëm me vlerë 615,000 paund!!

Komenti i Rodriguez me një emoji zemre, në një faqe që ndau një foto të unazës në Instagram, i përforcoi këto pretendime.

Në fotot që ajo ndau me ndjekësit , nuk kaloi pa u vënë re që grimieri ishte në një distancë të konsiderueshme nga Georgina Rodriguez, pra Geogina po i respekton rregullat kundër Covid-19.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto