Genta Ismajli shtatzanë për herë të parë?

12:29 14/09/20202min130
640-0-5cb05403d7666

Genta Ismajli po jeton prej kohësh një histori dashurie me biznesmenin turk, Hussein Usta. Këngëtarja ka treguar më herët se pret që të martohet së shpejti, plan i cili u prish për shkak të pandemisë.

Mirëpo, përpara martesës, duket se ka një lajm tjetër akoma më të bukur për çiftin e dashuruar. Sipas mediave kosovare, Genta besohet të jetë shtatzanë. Këngëtarja besohet se është në muajin e dytë të shtatzanisë dhe për këtë arsye nuk e ka bërë akoma publik lajmin e bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto