Gena jep detaje nga jeta private,” …është më problem kur thyen zemrën”

18:49 05/11/20201min88
gena-696x408

Gena është ndër artistët më të kërkuar, por njëkohësisht më të rezervuar përsa i përket jetës private. Këngëtari ka dhënë disa detaje rreth marrëdhënies së tij me partneren, në “After party me Luanën”, rubrikën e Luana Vjollcës në Youtube.

“Më mirë të thyesh ligjin, se është më problem kur thyen zemrën”, është shprehur Gena. Mes të tjerave, këngëtari ka thënë edhe se ai e do partneren më shumë sesa e do ajo, por kur bëhet fjalë për durimin dhe sakrificën, atëherë është partnerja ajo që ka më tepër durim dhe sakrifikon më shumë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto