FOTOT/ Të pasmet bombastike, Oriola Marashi “tërbon” ndjekësit me poza nga pushimet në Dubai

17:20 28/09/20204min233
oriola-marashi-5

Ajo është një ndër modelet shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale dhe mediat rozë. Bëhet fjalë për Oriola Marashin, e cila së fundmi i ka “tërbuar” ndjekësit e saj me pozat e nxehta nga Dubai.

E veshur me një kostum ngjyrë kaf dhe në mes të rrugës, parnterja e Eros Grezdës nxorri në plan të parë të pasmet e saj bombastike.

oriola marashi (6)

Prej disa ditë Oriola Marashi po shijon pushimet në Dubai.

oriola marashi

Së fundmi, ka qenë e angazhuar në projekte të ndryshme, nga të cilat ka postuar herë pas here foto apo video.

oriola marashi1

Tashmë, duket se modelja ka gjetur pak kohë për veten dhe nuk nguron të ndajë momente të ndryshme me 468 mijë ndjekësit e saj.

oriola marashi2

oriola marashi (7)

oriola marashi (8)

oriola marashi (5)oriola marashi (4)oriola marashi (4)oriola marashi (3)oriola marashi (3)oriola marashi (2)oriola marashi (2)oriola marashi (1)oriola marashi (1)

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto