FOTOT/ Rama, dy orë takim me drejtuesit politikë të PS në qarqe. Ja çfarë ishte në qendër të mbledhjes, porositi që…

18:32 21/09/20203min142
rama Selia

Ka zgjatur rreth 2 orë takimi qe kryeministri Edi Rama në cilësinë e kryetarit të PS mblodhi zhvilloi sot me kreret politike te PS ne qarqe.pjimage (4)

Takimi i mbajt ne seline e PS-se, dhe perfundoi rreth ores 18:00, nderkohe qe kishte nisur qe ne oren 16:00.

Mesohet se takimi u mbajt në kuadër të organizimit të zgjedhjeve dhe News 24 raporton se Rama do iu dha porosi krereve ne qarqe te jene te vemendshem per sherbimet ndaj qytetareve.

Ky eshte takimi i trete brenda pak kohesh qe Rama mban me drejtuesit politike te PS ne vend. Dy të parat u mbajtën më 9 shtator dhe 14 shtator.

Kujtojme se Rama ka dekjlaruar qarte se kerkon ne kete perballje zgjedhore 74 mandate ne nje gare elektorale ne te cilen synon mandatin e tij te trete. ruci1ramarama1rama2rama3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto