Fotot që njxerrin zbuluar Patrice Evra ..

18:55 03/09/20201min53
Evra

Patrice Evra vazhdon të mbetet në rendin e ditës me flirtet dhe aksionet që po bën tani pasi ka lënë  futbollin.

Ish-futbollisti Patrice Evra, i cili është i martuar prej 13 vitesh, kohët e fundit u kap në pozitë shumë të keqe me modelen Hollandeze Margaux Alexandra në një kafene në Londër.

Evra, ish-futbollist i Manchester United dhe Kombëtares Franceze, u takua me modelen Hollandez Margaux Alexandra në një kafene në Londër dhe fotot të cilat dolën krijuan një skandal i cili i kushtoi martesën.

13 YILLIK EVLİYDİ...

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto