FOTOT HOT/ Nudo në ballkon, binjaket franceze tërbojnë rrjetin

20:58 12/09/20202min390
fotosd

Matild dhe Polin Tanto vijojnë të dhurojnë spektakël në rrjetet sociale. Dy binjaket nga Bordoja nuk reshtin së provokuari me foto vërtet të nxehta.

Matild Shfaqet krejtësisht nudo në një prej ballkoneve të Parisit, teksa po shijon një gotë shampanjë me kullën “Eiffel” në sfond.

sgfdgd6

Gjithashtu foto nudo nga ballkoni ka postuar edhe Paulin. Kujtojmë se dy binjaket kanë qenë shpeshherë protagoniste edhe në festat e shfrenuara që organizon ylli i PSG, Nejmar.

fdfd hot francezet binjake francezet binjake binjaket66 binjaket2 Binjaket franceze Francezet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto