FOTOLAJM/ “Edhe bukurinë duan të na i përvetësojnë shkijet”, Hygerta Sako irritohet keq me serbin

18:25 06/09/20203min104
Hygerta Sako

Hygerta Sako njihet si një ndër moderatorët më të bukura të sportit në Shqipëri, ku shpesh tërheq vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj.

hygerta sako1

 

Gjithashtu ajo njihet edhe për faktin se është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan pjesë nga përditshmëria e saj me ndjekësit. Pikërisht këtë ka bërë edhe së fundmi. Hygerta Sako ka publikuar një foto, ku shihet një person serb teksa i shkuan asaj: “Dukesh si serbe”.

hygerta sako

Nuk ka munguar as përgjigja e bukuroshësh së “Rtsh” e cila ia kthen: “Unë dukem si shqiptare dhe jam krenare që kam gjak ilir”. Këtë pjesë të mesazheve, Hygerta e ka postuar në “Instastory” teksa e shoqëron me shkrimin: ““Edhe bukurinë duan të na e përvetësojnë shkijet”.

SAKO

Hygerta56hygerta sakoHygerta99hygerta6Hygerta Sako5hygerta sakooo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto