Fotografitë e shtëpisë së pazakontë në Japoni bëhen virale në internet

00:18 09/09/20201min150
shtepia japoni

Fotografitë e një shtëpie të pazakontë nga Japonia u bënë virale në mediat sociale dhe lanë shumë të habitur.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për fotografitë virale që u postuan fillimisht nga përdoruesi japonez i Twitter, Yuko Mohri, por që nga ajo kohë janë shpërndarë mbi 20,000 herë vetëm në atë rrjet social.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto