(FOTO) Xhensila Myrtezaj ndan pamjet romantike me Bes Kallakun

15:05 06/11/20201min107
auto_beeee1519253820-696x390

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një prej çifteve më të komentuar të showbizzit shqiptar. Prej shumë vitesh bashkë, çifti u bënë prindër të një vajze dy vjet më parë. Ata ndajnë here pas here momente të veçanta në rrjete sociale ashtu siç kanë bërë edhe së fundmi.

Në një fotografi të publikuar në ‘Instagram’ Besi dhe Xhensila po shijonin natyrën dhe ishin të përqafuar dhe të buzëqeshur, ndërkohë që këngëtarja nuk kurseu as fjalët më romantike për partnerin e saj.

“Do jesh gjithmonë i imi”, shkroi ajo krahas fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto