(FOTO) Wanda Nara nuk përmbahet, publikohet pamjet e nxehta nga pushimet

18:15 02/09/20201min86
wanda-nara-1-696x392

Partnerja e sulmuesit Mauro Icardi, Wanda Nara është shumë e komentuar në rrjete sociale për format bombastike trupore. Nara ekspozon shpesh trupin e saj në rrjete sociale dhe komplimentohet  gjithmonë sidomos kohët e fundit në forografitë ku shfaqet me bikini.

Së fundmi ajo ka ngritur temperaturat dhe ka pozuar e zhveshur përpara kamerës duke nxjerrë në pah format perfekte. 33 vjeçarja ka vjedhur sërish vëmendjen e fansave duke u shfaqur shumë seksi, ndërkohë që në plan të parë ka vendosur të pasmet.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto