FOTO/ Si rrallëherë, Xhemi Shehu ndan pamjet më të veçanta me bashkëshortin

12:29 12/10/20202min253
1564936717_XHEMISHEHU

Xhemi Shehu është një nga femrat më popullore në showbizzin shqiptar. Moderatorja e  ka mbajtur gjithmonë jetën private larg vëmendjes mediatike, ndërkohë që së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të djalit dhe bashkëshortit të saj në rrjete sociale.

Ajo nuk i ka rezistuar dot pamjeve të ëmbla të djemve të shtëpisë dhe kësaj here vendosi të bëjë përjashtim për jetën familjare. Bashkëshorti i Shehut quhet Ervis Sula dhe është administrator i një shtypshkronje në Tiranë.

Çifti janë bashkë prej vitesh dhe janë prindër të dy djemve, të cilët quhen Martin dhe Gabriel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto