(FOTO) Si një vajzë shkolle, Armina Melvani habit me paraqitjen e fundit

14:19 20/10/20201min85
download - 2020-10-20T141850.292

Blogerja e njohur shqiptare. Armina Mevlani është mjaft e ndjekur në rrjete sociale. Ajo publikon për fansat momente nga jeta e saj e përditshme dhe ndan shpesh këshilla në rrjetin social ‘Instagram’, duke mos harruar të ndjekë as ‘trendet’ e platformave online.

Teksa jemi mësuar ta shohim me një stil serioz dhe plot class, kësaj here Mevlani ka habitur fansat e saj duke u shfaqur krejtësisht ndryshe. Ajo ka ndarë një set me foto ku ka zgjedhur të vishet si një vajzë shkolle ndërkohë që duket në super formë.

Me atlete, një fund të shkurtër dhe një bluze sportive, Armina mor vëmendjen e ndjekësve, nga të cilët mori dhjetëra komente pozitive dhe mijëra pëlqime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto