(FOTO) Rama e nis ditën me disa këshilla të vyera për nxënësit në ditën e tyre të parë të shkollës

10:39 14/09/20205min72
Rama-758x450-1

Sikurse nuk kishte ndodhur asnjëherë më parë, viti i ri shkollor që ka nisur ditën e sotme, do të jetë i shoqëruar me rregulla të caktuara në protokoll për shkak të Covid-19.

Kryeministri Edi Rama, teksa ka publikuar disa foto nga rregullat që duhet të ndiqen gjatë qëndrimit në shkollë, u ka uruar nxënësve një vit të mbarë shkollor dhe me sa më shumë suksese.

Postimi i plotë i Kryeministrit Rama:

“MIRËMËNGJESI, duke ju uruar nxënësve e mësuesve një vit të mbarë shkollor, pikësëpari me shëndet dhe patjetër edhe me rezultate sa më të mira”, shkruan Rama në urimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto