(FOTO) Puthje dhe momente intime në publik/ Dua Lipa nxjerr të brendshmet dhe nuk përmbahet

14:56 01/10/20204min147
du1

Dua Lipa është një artistet me origjinë shqiptare e cila po zhvillon karrierën e saj jashtë vendit duke korrur sukses ndërkombëtar. Ajo ka qenë mjaft e komentuar për jetën e saj private pasi vetëm pak kohë më parë u shpërngul për të jetuar pranë të dashurit të saj, Anwar Hadid në ‘Los Angeles’.

Të dy kalojnë shumë kohë në praninë e njëri tjetrit dhe janë shfaqur mjaft të dashuruar, ndërkohë që së fundmi janë fotografuar nga paparacët në rrugët e ‘New York’ teksa kanë kaluar një mbrëmje romantike.

Dua kishte zgjedhur një veshje ‘casual’ me pantallona xhins, të cilat i ekspozonin gjithashtu një pjesë të të brendshmeve. Flokët e lëshuara prapa dhe të drejtuara, i dhanë një pamje edhe më elegante bukuroshes shqiptare.

Si gjithmonë ajo dhe Anwar u dukën mjaft të lumtur, ndërsa nuk kanë munguar as puthjet dhe momentet romantike në publik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto