FOTO/ Publikohen pamjet ‘ e nxehta’ të Oriola Marashit

13:13 04/11/20203min106
download (37)

Oriola Marashi është një nga femrat më seksi të showbizzit shqiptar. Ajo ndan herë pas here fotografi provokuese ku shfaq format trupore dhe merr komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit në rrjete sociale. Së fundmi modelja ka ‘vjedhur’ vëmendjen e publikut me disa poza ‘të nxehta’.

Në pamjet e reja të ndara në platformat ‘online’ Marashi është shfaqur ‘topless’ dhe është munduar të mbulojë gjoksin bombastik me duar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto