Foto përkrah Berishës / Jozefina Topalli përkujton 22 vjetorin e vrasjes së Azem Hajdarit dhe thumbon keq opozitën

16:16 12/09/20201min114
topalli-luli

Në lidhje me 22 vjetorin e vrasjes së liderit të dhjetorit, Azem Hajdari, ka reaguar edhe ish kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, e cila ka qenë pjesë e protestave studentore dhe bashkëthemeluese e Partisë Demokratike krah tij.

Mirëpo, në vend të fjalëve prekëse, Topalli ka zgjedhur që në përkujtimin e Azem Hajdarit të thumbojë opozitën aktuale.

Me anë të një fotoje ku shfaqet krah udhëheqësit të protestave studentore dhe liderit demokrat në ato vite Sali Berishës, Topalli shprehet se ata përbënin opozitën e vërtetë dhe se sot nuk ka opozitë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto